Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік icon

Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рікНазваНаказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік
Дата конвертації22.09.2014
Розмір78.56 Kb.
ТипНаказ
джерело

УКРАЇНА


ВІДДІЛ ОСВІТИ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВСЬКА загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Миколаївської районної ради Миколаївської області
НАКАЗ № 117

по Кіровській ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.10.2011 с. Кірове

Про підсумки виконання плану

основних заходів з цивільного

захисту населення у 2010-2011

та завдання на 2011-2012 н. рік.

На виконання наказу відділу освіти Миколаївської РДА № 418

від 16.09.2011 р. ” Про результати підготовки закладів освіти з Цивільного захисту у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 навчальний рік” вивчався стан справ з даного питання. Виконуючи директивні вказівки Міністерства з НС України, організаційні вказівки з ЦЗ управліня і відділу освіти, відділу з НС, школа головну увагу зосереджувала на питання виконання плану основних заходів підготовки з ЦЗ, підвищення якості навчання учнів і постійного складу невоєнізованих формувань, способів захисту від шкідливих впливів у різноманітних надзвичайних ситуаціях, забезпечення їхньої готовності до негайного реагування на НС техногенного та природного характеру і дій з ліквідації наслідків останніх. План основних заходів на 2011 рік в основному виконаний. Програма навчання учнів з питань ЦЗ і безпеки життєдіяльності виконана повністю. Відкориговано списки штабу ЦЗ школи, невоєнізованих формувань ЦЗ. Проведено коригування документів Цивільного захисту школи.

Наказом по школі №110 від 30.09.2010р. уточнено чисельність та особовий склад невоєнізованих формувань.

Згідно із «Тематикою навчання працівників в школі» проведені навчання під керівництвом начальника штабу Стасюка Д.Г.:

- вчителів, протягом 12 годин

- техперсоналу протягом 12 годин

У кожній групі ведеться журнал обліку проведення занять і якості засвоєння матеріалу.

У жовтні 2010р проведено місячник пожежної безпеки, у лютому 2011р. в школі проведено тиждень пожежної безпеки, у березні 2011р. проведено місячник безпеки життєдіяльності учасників навчально – виховного процесу.

В День ЦЗ у квітні 2011 в школі проведено лінійку, уроки пам’яті Чорнобильської трагедії, практичні заняття з ЦЗ, перегляд кінофільму, змагання з ЦЗ, конкурс стінгазет, відпрацьовано дії по сигналу тривоги. В школі приведено в готовність до використання захисні споруди (підвал), всі учасники навчально – виховного процесу забезпечені засобами індивідуального захисту (ватно-марлевими пов’язками). Школа забезпечена вогнегасниками -11 штук, з яких 2 вуглецеві. Проведено перевірку та перезарядку вогнегасників, заміри опору контуру заземлення. Поновили стенди.

Разом з тим, при наявності позитивних результатів мають місце ряд недоліків щодо організації і ведення Цивільного захисту в НЗ. За браком коштів проводиться недостатня робота щодо поновлення об’єктового резерву сучасними засобами індивідуального захисту. Прилади хімічної та радіаційної розвідки, спостереження і контролю опромінення знаходиться у неробочому стані за терміном придатності і можуть використовуватись лише для навчальних цілей. Потребує вдосконалення база наочності з ЦЗ, систематизації документальна база.

Не завжди на високому організаційному рівні проводяться практичні заняття і тренування з учнями .Несвоєчасно і не якісно готуються інформаційні звіти.

З метою створення умов безпечної життєдіяльності учасників навчально – виховного процесу та усунення недоліків Цивільного захисту
НАКАЗУЮ:

1.Затвердити заходи щодо запобігання надзвичайна ситуацій техногенного, природного та військового характеру по Кіровській ЗОШ І-ІІІ ступенів 2. Вважати головним завданням Цивільного захисту на 2010-2011 навчальний рік забезпечення високої готовності органів управління і формувань цивільного захисту до дій у надзвичайних ситуаціях, захисту учасників навчально – виховного процесу від впливу факторів ураження надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, терористичних актів, вдосконалення процесу управління під час виконання завдань Цивільного захисту.

3. Проводити навчання керівного складу Цивільного захисту, вчителів і техперсоналу згідно із Тематикою навчання працівників у школі:

- вчителів – 12 годин

- техперсонал – 12 годин

Керівником навчальних груп призначити заступника з навчально – виховної роботи, начальника штабу ЦЗ школи Стасюка Д.Г.;

У кожній групі обов’язково вести журнал обліку проведення занять і якості засвоєння матеріалу.

Навчальний рік з Цивільного Захисту розпочати з жовтня 2011 року і завершити до 01 квітня 2012 року.

До 01 квітня 2011р. провести залік.

2.1.Створити комісію з перевірки знань з питань Цивільної оборони на чолі з директором школи з працівників, які пройшли підготовку керівного складу невоєнізованих формувань у складі :

Єгоров І.М., учител Захисту Вітчизни;

Лебедєва О.В., учитель ОБЖ;

Малиновська О.Д., завгосп школи.

4. У квітні 2012 року провести День Цивільного захисту.

5.Взяти до відома що начальником ЦЗ школи відповідно до Закону є директор школи.

6.Чисельність та особовий склад формувань із учнів 10-11 класів уточнювати щорічно окремо.

7.Начальнику штабу ЦЗ школи Стасюку Д.Г.:

7.1Розробити графік цілодобового чергування на час загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій.

7.2.Уточнити порядок взаємодії ЗНЗ з небезпечними об’єктами, органами виконавчої влади всіх рівнів, а також порядок і регламент зв’язку, інформування та оповіщення у разі виникнення НС.

7.3.Основні зусилля зосередити на:

  • підготовці керівного складу, учасників навчально – виховного процесу, сил і засобів ЦЗ, до дій у надзвичайних ситуаціях;

  • забезпеченні готовності невоєнізованих формувань ЦЗ до дій за призначенням.

7.4.Тримати на контролі роботу з питань ЦЗ, вжити конкретних заходів по її подальшому вдосконаленню.

7.5.Ознайомити та впровадити в повсякденну роботу серед працівників школи лист Служби Безпеки України в Миколаївській області від 12.06.09 року № 64/20-2783 з пам’ятками першочергових дій персоналу і посадових осіб підприємств, установ та організацій у разі загрози виникнення терористичних або диверсійних актів.

8.Призначеним посадовим особам з ЦЗ відповідно до наказів по школі № 153, 154 від 09.11.2009р:

8.1.Відкоригувати і затвердити посадові обов’язки, необхідні документи й плани; укомплектувати групи і пости, вести навчання особового складу.

8.2.Запобігати виникненню надзвичайних ситуацій, і запровадженню заходів в школі щодо збитків і витрат в разі їх виникнення.

8.3.Повідомляти персонал школи та застерігати від загрози виникнення надзвичайних ситуацій.

8.4.Захищати персонал та учнів від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійних лих.

8.5.Організувати життєзабезпечення населення під час аварій, катастроф, стихійного лиха та у воєнний час.

8.6.Навчати персонал школи та учнів застосовувати засоби індивідуального захисту, діяти в надзвичайних ситуаціях, надавати само – і взаємодопомогу.

9.Викладачу “Захист Вітчизни ” Єгорову І.М., вчителю ОБЖ та медико-санітарної підготовки Лебедєвій О.В.

9.1. Навчально – виховну роботу з учнями здійснювати за курсом занять з предметів «основи здоров’я» і ОБЖ протягом всього навчального року відповідно до програм 1-11 класів.

З учнями 10-11 класів роботу проводити згідно з програмою та рекомендаціями до програми предмету «Захист Вітчизни».

9.2. Продовжити роботу з поповнення матеріальної навчально – методичної бази з ЦЗ, широко використовувати її для виконання навчальних програм.

9.3.Організувати проведення тижня пожежної безпеки в лютому 2012р.

10Вчителю Захист Вітчизни Єгорову І.М.

10.1.Організацію роботи за напрямом вивчення основ Цивільного захисту України проводити згідно Концепції допризовної підготовки і військово – патріотичного виховання молоді.

10.2.Навчально – виховну роботу з питань ЦЗ проводити через різні види діяльності дітей: навчальна, трудова, ігрова, художня тощо.

10.3.При підготовці навчань та тренувань особливу увагу зосередити на відпрацювання практичних дій у кризових ситуаціях мирного часу, в умовах надзвичайного стану, терористичних та диверсійних проявів.

11.Класоводам і класним керівникам:

11.1.Тримати на контролі забезпеченість всіх учнів ватно-марльовими пов’язками, перевірити на відповідність нормам.

11.2.Посилити просвітницьку роботу щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

12.Завгоспу школи, медичній сестрі розробити і забезпечити виконання заходів з попередження виникнення інфекційних захворювань через порушення санітарних вимог до використання продуктів харчування, порядку питного водопостачання та водовідведення в НЗ.

12.1. До 23 жовтня 2011 року провести інвентаризацію захисних споруд Цивільного захисту, як нерухомого майна, та надати акти про можливість їх використання для евакуації та укриття дітей при надзвичайних ситуаціях у відділ освіти Миколаївської РДА Атанасову О.С.

12.2. Вжити конкретних заходів щодо запобігання найбільш вірогідим для місцевості надзвичайним ситуаціям природного характеру.

13.Учителю курсу «Захист Вітчизни» Єгорову І.М.:

13.1.Привести у відповідність документацію школи з ЦЗ до 30 жовтня 2011р.

13.2. Надати інформацію у відділ освіти Атанасову О.С. про хід виконання наказу відділу освіти Миколаївської РДА № 418 від 16.09.2011 р. ” Про результати підготовки закладів освіти з Цивільного захисту у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 навчальний рік” до 20 жовтня 2011 року, до 20 лютого 2012 року і до 20 травня 2012 року.

    1. 14.Контроль за виконанням наказу покласти на начальника штабу ЦЗ школи Стасюка Д.Г..


Директор школи З.В. Стасюк
Ознайомлено:

1

Стасюк Д.Г.
8

Дубасюк Л.П.
15

Барановська Л.Д
2

Лебедєва О.В.
9

Безкоровайна Л.М
16

Коврига Н.М.
3

Малиновська О.Д.
10

Козка Т.В.
17

Якименко Н.М.
4

Саваріна І.Д.
11

Чумак А.О.
18

Єгорова С.Л.
5

Жиру лік О.С.
12

Бабійчук Г.В.
19

Бею І.Ю.
6

Єфременко Н.Д.
13

Мінашкіна Л.В

7

Григоренко В.М
14

Єгоров І.М.Схожі:

Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №110 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 30. 09. 2010 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2009-2010 та завдання на 2010-2011 н рік
Знз добровільну пожежну дружину. Проведено коригування документів Цивільного захисту школи. Стан роботи з питань Цивільного захисту...
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №157 Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2012-2013 та завдання на 2013-2014 н рік
Програма навчання учнів з питань цз І безпеки життєдіяльності виконана повністю, проведено практичні заняття на базі вч №1795 с....
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №123 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 31. 10. 2011 с. Кірове Аналіз організації охорони праці у початковій школі
На виконання наказу по Кіровській зош І-ІІІ ступенів №96 від 10. 09. 2010р. "Про організацію охорони праці у школі", з метою забезпечення...
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №72 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 31. 08. 2010 с. Кірове
На виконання “ Закону про загальну середню освіту ”, у зв’язку з початком нового 2010-2011 навчального року
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №55 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 26. 05. 2011 с. Кірове Про результати підсумкових контрольних робіт у 5-8 класах за 2010/2011 н р. На виконання наказу відділу освіти Миколаївської рда №222 від
Зош І ііі ст. №34 від 08. 04. 2011р. «Про проведення підсумкових контрольних робіт у 5-8 класах за 2010/2011 н р.», з метою перевірки...
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №30. 1 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 19. 03. 2011 с. Кірове Про порядок закінчення 2010/2011 навчального року та проведення дпа в знз
На виконання наказу відділу освіти Миколаївської рда №119 від 09. 03. 2011 р. “Про порядок закінчення 2010/2011 навчального року...
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №76 по Кіровській зош І-ІІІ ст. 10. 05. 2012 с. Кірове Про підсумки екологічного Виховання І краєзнавчої роботи у 2011 2012 н р
Згідно плану роботи школи, з метою формування в учнів понять та уявлень про довкілля
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconРозпорядження міського голови від 07 березня 2014р. №21 м. Щастя Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту міста Щастя на 2014 рік
Щастя ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту і виконання заходів згідно Плану основних заходів...
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №34 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 08. 04. 2011 с. Кірове Про проведення підсумкових контрольних робіт у 5-8 класах за 2010/2011 н р
На виконання наказу відділу освіти Миколаївської рда №222 від 08. 04. 2011 р «Про проведення підсумкових контрольних робіт», з метою...
Наказ №117 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 20. 10. 2011 с. Кірове Про підсумки виконання плану основних заходів з цивільного захисту населення у 2010-2011 та завдання на 2011-2012 н рік iconНаказ №12 по Кіровській зош І-ІІІ ступенів 13. 02. 2012 с. Кірове Про стан викладання фізичної культури у 1-4 класах
Захисту Вітчизни та позакласних спортивно-масових заходів, згідно з планом роботи школи у січні – лютому 2011 2012 навчального року...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©bal.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи