Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області icon

Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р "Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької областіНазваРозпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р "Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області
Дата конвертації24.08.2014
Розмір82.07 Kb.
ТипРозпорядження
джерелоУКРАЇНА

Дунаєвецька районна державна адміністрація

Хмельницької ОБЛАСТІрозпорядження


17.04.2012

м.Дунаївці

№ 238/2012-р


Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області


На підставі статей 6, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 02 грудня 1995 року № 1116/95 “Про впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв”, розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року № 80/2012-р “Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області”, з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області:

1. Затвердити план основних організаційних заходів з підготовки та відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області (далі – План заходів) (додається).

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад та іншим виконавцям:

2.1. Забезпечити виконання Плану заходів.

2.2. Щомісяця, починаючи з 23 квітня 2012 року, інформувати сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату районної державної адміністрації про хід та результати виконання Плану заходів.

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови та керівника апарату райдержадміністрації.


Голова адміністрації Ю.Кучерявий

Додаток

Затверджено

розпорядження голови районної державної адміністрації

17.04.2012 № 238/2012-р
ПЛАН

основних організаційних заходів з підготовки та відзначення

75-річчя утворення Хмельницької області

1. Забезпечити упорядкування автошляхів, населених пунктів району, благоустрій територій, прилеглих до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним державним та культурним діячам України.

Відділи житлово-комунального господарства, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, розвитку інфраструктури райдержадміністрації, дорожно-експлуатаційна дільниця, виконавчі комітети місцевих рад

Травень-вересень 2012 року

2. Забезпечити ремонт (реконструкцію, оновлення) в’їзних знаків на межі району та населених пунктів району.

Відділи житлово-комунального господарства, регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад
^

Травень 2012 року


3. Організувати придбання необхідної кількості зразків державної символіки та її розміщення на адміністративних будівлях місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій, святково-тематичне оформлення вулиць і площ населених пунктів району.

Відділи житлово-комунального господарства, культури і туризму райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

До 15 вересня 2012 року

4. Забезпечити святкове оформлення міського скверу, комунальної установи Дунаєвецької районної ради “Районний культурно-мистецький просвітницький центр”, інших місць та будівель, де відбуватимуться урочистості з нагоди 75-річчя утворення області.

Відділ культури і туризму, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

До 20 вересня 2012 року

5. Забезпечити привітання з 75-річчям Хмельниччини почесних громадян, Героїв Соціалістичної Праці, осіб, які мають особливі заслуги перед державою та проживають на території району, видатних земляків, дунаєвчан, яким виповнилося понад 100 років.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

До 22 вересня 2012 року

6. Підготувати та подати пропозиції щодо відзначення жителів району та працівників підприємств, організацій, установ державними нагородами, відзнаками обласної державної адміністрації, обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради, іншими нагородами та відзнаками з нагоди 75-річчя утворення Хмельницької області.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації

До 01 вересня 2012 року

7. Розглянути питання та вжити заходів щодо відкриття з нагоди 75-річчя утворення Хмельницької області нових та реконструйованих об’єктів соціальної сфери, новобудов, об’єктів промислового значення.

Відділи регіонального розвитку, містобудування та архітектури, розвитку інфраструктури райдержадміністрації, комунальна установа Дунаєвецької районної ради “Центральна районна лікарня”

До 22 вересня 2012 року

8. Організувати зустріч керівників району з представниками Дунаєвецького земляцтва.

Відділ культури і туризму, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

Вересень 2012 року

9. Організувати підготовку і проведення районних урочистих зборів, святкового концерту з нагоди 75-річчя Хмельницької області за участю гостей урочистостей, представників місцевих органів влади, громадськості, делегацій з населених пунктів району. Забезпечити урочисте вручення державних нагород України, відзнак Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради, Почесної відзнаки “За заслуги перед Хмельниччиною” та інших нагород, відзнак та пам’ятних знаків.

Відділи культури і туризму, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, комунальна установа Дунаєвецької районної ради “Центральна районна лікарня”, РВ УМВС України, виконавчі комітети місцевих рад

До 22 вересня 2012 року

10. Провести у всіх населених пунктах району урочисті заходи з нагоди 75-річчя утворення Хмельницької області, передбачивши вшанування партизанів та підпільників, які проживають на території району (до Дня партизанської слави). Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації особисто взяти участь в урочистостях з нагоди відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області у закріплених населених пунктах району.

Структурні підрозділи райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

До 22 вересня 2012 року

11. Провести:

розширене засідання громадської ради при районній державній адміністрації за участю керівників району, представників громадських організацій, керівників органів місцевого самоврядування, присвячене 75-річчю утворення Хмельницької області.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

Вересень 2012 року

в рамках всеукраїнської науково-практичної конференції “Хмельниччина в контексті історії України” провести районну науково-практичну конференцію “Дунаєвеччина в контексті історії України”, присвячену 75-річчю Хмельницької області.

Відділи освіти, культури і туризму райдержадміністрації

Вересень 2012 року

ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та продукції переробних підприємств району.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

Вересень 2012 року

районний фестиваль, присвячений 75-й річниці утворення Хмельницької області “Культура одного села”.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Квітень-вересень 2012 року

районні спортивні змагання за участю шкільної молоді.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Вересень 2012 року

12. Організувати пошуково-дослідницьку роботу з питань культурно-історичної спадщини краян за 75 років існування Хмельницької області в рамках Малої академії наук України.

Відділ освіти райдержадміністрації

Вересень 2012 року

13. Вжити заходів щодо підготовки фотоальбому про Дунаєвецький район.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

До 22 вересня 2012 року

14. Забезпечити проведення у закладах освіти та культури району інформаційних годин та уроків, лекцій, “круглих столів”, педагогічних читань, конференцій та інших тематичних заходів, присвячених історії та досягненням Хмельницької області, ролі видатних постатей – вихідців з Хмельниччини, які зробили вагомий внесок у розбудову Української держави.

Відділи освіти, культури і туризму райдержадміністрації

Вересень-жовтень 2012 року

15. Організувати у районі виставку виробів декоративно-прикладного мистецтва народних умільців Дунаєвеччини “Красо України, Подолля”, фотовиставку “У фокусі рідна природа”, експозицію “Роки праці, роки звершень”, книжкову виставку “Перлина України – Хмельниччиниа”.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Травень-вересень 2012 року

16. Провести Єдиний день інформування населення району на тему “Хмельниччині – 75: минуле та сучасне”.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

14 вересня 2012 року

17. Організувати прес-конференцію голови районної державної адміністрації з нагоди 75-річчя утворення Хмельницької області.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Вереснь 2012 року

18. Оприлюднити у місцевих засобах масової інформації вітання керівників місцевих органів влади з нагоди 75-річчя утворення Хмельницької області.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Вереснь 2012 року

19. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, редакція газети “Дунаєвецький вісник”, ТОВ “Телерадіокомпанія “ФНБ”

Червень-вересень 2012 року

20. Організувати широке анонсування заходів з відзначення 75-річчя Хмельницької області, придбання та розміщення на рекламних площах відповідної соціальної реклами (білл-бордів), придбання та розповсюдження буклетів, листівок та іншої друкованої продукції святкової тематики.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

До 22 вересня 2012 року

21. Забезпечити у місцях проведення заходів з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області охорону громадського порядку, дотримання вимог безпеки дорожнього руху, належний медичний та протипожежний супровід.

РВ УМВС України, комунальна установа Дунаєвецької районної ради “Центральна районна лікарня”, районний відділ Головного управління МНС України в Хмельницькій області, виконавчі комітети місцевих рад

Вересень 2012 року
Керівник апарату адміністрації М.ВіннічукСхожі:

Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 25 травня 2012 року №116/2012-р "Про заходи з підготовки та відзначення в області 16-ї річниці Конституції України", з метою належного відзначення в районі 16-ї річниці Конституції України
Про відзначення 16-ї річниці Конституції України”, розпорядження голови облдержадміністрації від 25 травня 2012 року №116/2012-р...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 05 січня 2012 року №1/2012-p "Про відзначення у 2012 році в області Дня Соборності та Свободи України", з метою
Про відзначення у 2012 році в області Дня Соборності та Свободи України”, з метою належного відзначення в районі 93-ї річниці проголошення...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 03 травня 2012 року №102/2012-р "Про заходи щодо відзначення в області Дня Європи", з метою більш широкого ознайомлення
України від 19 квітня 2003 року №339/2003 “Про День Європи”, розпорядження голови облдержадміністрації від 03 травня 2012 року №102/2012-р...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 17 січня 2014 року №5/2014-p "Про відзначення у 2014 році в області Дня Соборності та Свободи України", з метою
Про відзначення у 2014 році в області Дня Соборності та Свободи України”, з метою належного відзначення в районі 95-ї річниці проголошення...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 14 січня 2013 року №3/2013-p "Про відзначення у 2013 році в області Дня Соборності та Свободи України", з метою
Про відзначення у 2013 році в області Дня Соборності та Свободи України”, з метою належного відзначення в районі 94-ї річниці проголошення...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconНаказ №3 Щодо відзначення 80 -річчя створення Дніпропетровської області
Дніпропетровської області №08-83/0/36-11 від 24. 10. 2011 року, наказу головного управління освіти і науки від 21. 10. 2011 року...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 22 березня 2012 року №66/2012-р "Про сприяння у відзначенні в області 25-ї річниці утворення Організації ветеранів України",
Про сприяння у відзначенні в районі 25-ї річниці утворення Організації ветеранів України
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження 21. 05. 2013 Дунаївці
Про утворення організаційного комітету з підготовки і відзначення 90-ї річниці утворення Дунаєвецького району та 610-ї річниці утворення...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 18 березня 2013 року №73/2013-р "Про план обласних заходів з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України", з метою належного відзначення в районі 17-ї річниці Конституції України
Про план районних заходів з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України
Розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р \"Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області\", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 9 лютого 2011 року №41/2011-р «Про відзначення в області 90-річчя від дня народження Георгія Берегового», з метою належного вшанування пам’яті уславленого сина українського народу, льотчика-космонавта, громадського діяча Г.
«Про відзначення в області 90-річчя від дня народження Георгія Берегового», з метою належного вшанування пам’яті уславленого сина...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©bal.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи