Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", icon

Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р "Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України",НазваРозпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р "Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України",
Дата конвертації24.08.2014
Розмір93.65 Kb.
ТипРозпорядження
джерелоУКРАЇНА

Дунаєвецька районна державна адміністрація

Хмельницької ОБЛАСТІрозпорядження


28.05.2013

Дунаївці

№ 127/2013-р


Про відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України
На підставі статей 6, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 08 квітня 2013 року № 198/2013 “Про відзначення 22-ї річниці незалежності України”, розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 № 128/2013-р “Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України”, з метою належного відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України:

1. Утворити робочу групу з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити план основних організаційних заходів з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України (далі – План заходів) (додаток 2).

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад та іншим виконавцям:

3.1. Забезпечити реалізацію Плану заходів.

3.2. Подати до 25 серпня та 25 вересня 2013 року сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформацію про хід виконання Плану заходів для її узагальнення та подальшого інформування управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад затвердити у місячний термін плани заходів з підготовки та відзначення в населених пунктах району Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Яковенка.

Голова адміністрації Ю.Кучерявий


Додаток 1

Затверджено

розпорядження голови районної державної адміністрації

28.05.2013 №127/2013-р
^ СКЛАД

робочої групи з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України


Яковенко

Микола Володимирович

-

заступник голови районної державної адміністрації, керівник робочої групи

Антонюк

Анатолій Романович

-

голова громадської ради при Дунаєвецькій районній державній адміністрації (за згодою)

Байталюк

Валентина Богданівна

-

редактор комунального підприємства Дунаєвецької районної ради “Редакція газети “Дунаєвецький вісник” (за згодою)

Бурковський

Вадим В’ячеславович

-

начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації

Віннічук

Микола Іванович

-

керівник апарату районної державної адміністрації

Водвуд

Віктор Васильович

-

в. о. начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

Воротілова

Раїса Володимирівна

-

керуюча справами виконавчого апарату районної ради (за згодою)

Камінська

Аксинія Іванівна

-

начальник архівного відділу районної державної адміністрації

Карвацька

Світлана Ігорівна

-

завідувач сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

Крупко

Володимир Олександрович

-

головний лікар комунальної установи Дунаєвецької районної ради “Центральна районна лікарня” (за згодою)

Марунчак

Олександр Володимирович

-

начальник Дунаєвецького РВ УМВС України в Хмельницькій області (за згодою)

Михальський

Леонід Тадеушович

-

заступник Дунаєвецького міського голови (за згодою)

Плюто

Володимир Олексійович

-

директор ТОВ “Телерадіокомпанія “ФНБ” (за згодою)

Поліщук

Франя Петрівна

-

начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

Сирота

Леоніда Олександрівна

-

в. о. начальника відділу культури районної державної адміністрації

Смолінський

Руслан Миколайович

-

начальник управління фінансів районної державної адміністрації

Тиран

Тетяна Миколаївна

-

начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації^ Керівник апарату адміністрації М.Віннічук

Додаток 2

Затверджено

розпорядження голови районної державної адміністрації

28.05.2013 №127/2013-р

ПЛАН

основних організаційних заходів з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України
1. Вжити заходів щодо благоустрою, святкового оформлення населених пунктів району, упорядкування об’єктів культурної спадщини.

Відділи культури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

До 20 серпня 2013 року

2. Забезпечити належне облаштування місць встановлення державних прапорів України, у тому числі - на адміністративних приміщеннях органів влади, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, приміщеннях підприємств, установ та організацій, житлових будинках.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

До 22 серпня 2013 року


3. Організувати звернення до релігійних конфесій району з пропозицією щодо проведення молебнів за Україну та Український народ.

Відділ культури райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

До 20 серпня 2013 року

4. Провести о 09.00 год. 23 серпня 2013 року офіційне підняття Державного Прапора України в районному центрі та у центрах селищних, сільських рад за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості.

Відділ культури райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

23 серпня 2013 року


5. Провести районні урочисті збори з нагоди відзначення 22-ї річниці незалежності України за участю представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, депутатів районної, міської, селищних і сільських рад, представників громадсько-політичних об’єднань, делегацій з населених пунктів району, учнівської молоді, святковий концерт.

Управління освіти, молоді та спорту, відділ культури райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

До 24 серпня 2013 року


6. Забезпечити урочисте вручення відзнак обласної державної адміністрації, обласної ради, почесних грамот районної державної адміністрації та районної ради, нагрудних знаків та посвідчень жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”.

Відділ культури райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації

До 24 серпня 2013 року


7. Забезпечити реалізацію комплексу заходів щодо підготовки та урочистого відкриття районної Дошки Пошани “Кращі люди Дунаєвеччини”.

Відділ культури райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

До 23 серпня 2013 року


8. Провести в районному центрі урочисте вручення паспортів громадянина України та цінних пам’ятних подарунків (державних прапорів України) молодим людям – жителям району, які досягли шістнадцятирічного віку, мають особливі здобутки у навчанні, спорті, мистецтві, перемоги на предметних олімпіадах тощо, або здійснили особливі вчинки, достойні пошани.

Управління освіти, молоді та спорту, відділ культури райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

23 серпня 2012 року


9. Організувати в районному центрі та населених пунктах району покладання корзин та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність, полеглим за свободу України.

Управління освіти, молоді та спорту, відділ культури райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

Серпень 2013 року


10. Сформувати склад та забезпечити участь делегацій від району під час проведення обласних (м. Хмельницький) та загальнодержавних урочистостей (м.Київ) з нагоди 22-ї річниці незалежності України.

Відділ культури райдержадміністрації, відділ організаційно-кадрової роботи, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

До 24 серпня 2013 року


11. Організувати проведення в закладах освіти та культури району науково-просвітницьких та інших тематичних заходів інформаційно-роз’яснювального характеру, присвячених історії здобуття Україною незалежності.

Управління освіти, молоді та спорту, відділ культури райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

Вересень 2013 року


12. Організувати проведення у закладах культури, навчальних закладах, оздоровчих закладах для дітей та молоді культурно-мистецьких, спортивно-розважальних заходів, спрямованих на виховання патріотизму та підвищення інтересу громадян, передусім молоді, до історії українського державотворення.

Управління освіти, молоді та спорту, відділ культури райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

Серпень-вересень 2013 року


13. Забезпечити організацію в бібліотеках та музеях району тематичних виставок фото- та архівних документів, декад популяризації літератури, літературно-мистецьких свят.

Відділ культури, архівний відділ райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

Серпень-вересень 2013 року


14. Організувати проведення в м.Дунаївці ярмарку сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів за участю провідних підприємств харчової та переробної промисловості, а також сільськогосподарських підприємств.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Серпень 2013 року


15. Сприяти проведенню серед молоді району акцій, спрямованих на зміцнення єдності держави та консолідацію суспільства.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети місцевих рад

Серпень-вересень 2013 року


16. Забезпечити розміщення в телеефірі тематичних матеріалів і передач, присвячених 22-ї річниці незалежності України, широке висвітлення засобами масової інформації теми українського державотворення та заходів з відзначення в районі 22-ї річниці незалежності України.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, комунальне підприємство Дунаєвецької районної ради “Редакція газети “Дунаєвецький вісник”, ТОВ “Телерадіокомпанія “ФНБ”

Липень-серпень 2013 року


17. Організувати придбання та розміщення на рекламних площах відповідної соціальної реклами (постерів), придбання та розповсюдження серед населення району буклетів, листівок та іншої друкованої продукції святкової тематики.

Відділ культури райдержадміністрації, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

До 24 серпня 2013 року


18. Забезпечити у місцях проведення заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України:

охорону громадського порядку та дотримання вимог безпеки дорожнього руху;

РВ УМВС України

медичне супроводження та належний санітарно-епідемічний стан.

Комунальний заклад Дунаєвецької районної ради “Дунаєвецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, Дунаєвецьке міжрайонне управління Головного управління держсанепідслужби у Хмельницькій області, виконавчі комітети місцевих рад


Серпень 2013 року

Керівник апарату адміністрації М.ВіннічукСхожі:

Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 17. 07. 2012 №180/2012-р "Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 21-ї річниці незалежності України",
Про відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 21-ї річниці незалежності України
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження міського голови від 07. 08. 2013р. №59 м. Щастя Про затвердження плану міських заходів у серпні 2013 р., присвячених до 22-й річниці Дня Незалежності України
З метою гідного відзначення міських заходів у серпні 2013 р., затвердити план міських заходів, присвячених до 22 річниці Дня Незалежності...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 14 січня 2013 року №3/2013-p "Про відзначення у 2013 році в області Дня Соборності та Свободи України", з метою
Про відзначення у 2013 році в області Дня Соборності та Свободи України”, з метою належного відзначення в районі 94-ї річниці проголошення...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 18 березня 2013 року №73/2013-р "Про план обласних заходів з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України", з метою належного відзначення в районі 17-ї річниці Конституції України
Про план районних заходів з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2013 року №117/2013-р "Про відзначення в області 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років",
Про відзначення в районі 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р "Про заходи з відзначення 75-річчя утворення Хмельницької області", з метою належного відзначення 75-ї річниці утворення Хмельницької області
Про впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв”, розпорядження голови облдержадміністрації від 04 квітня 2012 року №80/2012-р...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 25 травня 2012 року №116/2012-р "Про заходи з підготовки та відзначення в області 16-ї річниці Конституції України", з метою належного відзначення в районі 16-ї річниці Конституції України
Про відзначення 16-ї річниці Конституції України”, розпорядження голови облдержадміністрації від 25 травня 2012 року №116/2012-р...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconДов і дка про культурне життя області Вип. 8 Загальні питання культури
З нагоди 20-ї річниці Дня незалежності України, Дня Прапора України, Дня м. Рівного в регіоні відбулася низка заходів
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 24. 05. 2013 №156/2013-р "Про відзначення у 2013 році в області Дня захисту дітей", ураховуючи виняткову роль молодого покоління в сьогоденні та майбутньому суспільства і держави
Про відзначення Міжнародного дня захисту дітей”, розпорядження голови облдержадміністрації від 24. 05. 2013 №156/2013-р “Про відзначення...
Розпорядження голови облдержадміністрації від 29 квітня 2013 №128/2013-р \"Про відзначення в області Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України\", iconРозпорядження голови облдержадміністрації від 17 січня 2014 року №5/2014-p "Про відзначення у 2014 році в області Дня Соборності та Свободи України", з метою
Про відзначення у 2014 році в області Дня Соборності та Свободи України”, з метою належного відзначення в районі 95-ї річниці проголошення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©bal.znaimo.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи